Protože se nám množí telefonáty od zklamaných lidí, se kterými jsme doposud nebyli v kontaktu, rozhodli jsme se touto formou upozornit na podvodný projekt, který podle našich informací již připravil o úspory relativně velké množství lidí a distancovat se od něj.
Firma Altlift s.r.o nemá nic společného s firmou Cryptoeddu, která nabízí „výhodné balíčky“ měny Ripple a nesolidním způsobem tahá z lidí finanční zdroje. Tento projekt částečně parazituje na pověsti firmy Crypto Edu, která je skutečně spřízněná s Altlift s.r.o. a v rámci které se věnujeme vzdělávání středoškoláků v oblasti moderní finanční bezpečnosti – paradoxně mimo jiné varujeme právě před takovýmito balíčky a dalšími potenciálními podvody.
Ripple balíčky nabízené firmou Cryptoeddu

Ripple balíčky nabízené firmou Cryptoeddu

Cryptoeddu, společnost oficiálně řízená z Belize, splňuje všechny znaky podvodných krypto projektů, o kterých jsme psali na našem blogu. Špatně přeložená stránka slibující nadstandardní výdělky, nedohledatelná vlastnická struktura a od začátku neprofesionální komunikace. Bohužel se stále ještě najde značné množství lidí, kteří se vidinou vysokých výnosů nechají zlákat a své peníze podobným podvodníkům svěří.

Cryptoeddu - pochybná češtiny

Podivné formulace jsou jedním s poznávacích znaků automaticky přeložených podvodných webů

Sídlo v Belize působí nedůvěryhodně

Proto prosíme, čtěte pozorně a věnujte dostatečné množství času rešerši subjektu, kterému hodláte svěřit své peníze. A pokud si i po takové rešerší nejste jistí, nebojte se nám napsat nebo zavolat, rádi s vámi konkrétní projekt prokonzultujeme. Zároveň doporučujeme k poslechu Jakuba Jedlinského, který v Investičním podcastu Vojty Žižky mluvil o tom, jak „kryptošmejdy“ identifikovat a jak se proti nim bránit.