Průvodce blockchainem s osobním přístupem

Komplexní služby v oblasti kryptoměn, blockchainu a tokenizace

Služby

Nabídka našich služeb

Bitcoinové a altcoinové poradenství

Poskytujeme rady a doporučení ohledně kryptoměn podle požadavků klienta. Poradíme Vám v otázkách od pořízení kryptoměn a bezpečného uchovávání až po správu portfolia. Zkoumáme nové možnosti využití různých měn a tokenů. Konzultace poskytujeme online nebo v Praze.

Nákup a prodej

Zařídíme pro Vás nákup nebo prodej kryptoměn. Za smluvní poplatek od 1 % nad tržní cenu provádíme nákup a prodej různých kryptoměn. Poradíme Vám i s bezpečným držením Vašich kryptoměn.

Pomoc se založením a správou portfolia

Pomáháme klientům se založením peněženek, obchodováním na burzách apod. Umožňujeme jim zhodnocovat své prostředky za využití našich vlastních kanálů. Nabízíme možnost úschovy a správy prostředků, sdílíme s klienty svou investiční strategii, přičemž klient po celou dobu smluvního vztahu disponuje svými penězi a má konečné slovo v rozložení investice i výběru prostředků.

Analýzy kryptoaktiv a projektů

Zvažujete větší investici do méně známé kryptoměny? Připravujete vlastní projekt a přemýšlíte, zda nezařadit do obchodního modelu vlastní kryptoaktivum? Analyzujeme existující kryptoměny a asistujeme při vytváření nových tokenů. Připravujeme business plány unikátní metodou, SFC modelováním.

Odborné články a texty

Poskytujeme vyjádření do médií na téma kryptoměn (aktuální dění, analýzy, historie, principy apod.) a připravujeme odborné články (autorství i spoluautorství) o alternativních měnách nebo na ně poskytujeme review.

Přednášky a školení

Přednášíme a školíme o kryptoměnách z ekonomického i technického hlediska.Zajišťujeme rovněž specifické přednášky/workshopy podle požadavků klienta.

Bridging

Bridging umožňuje přenos tokenů z jednoho blockchainu do druhého. Oba blockchainy mohou mít různé protokoly, pravidla a modely správy, ale bridge poskytuje kompatibilní způsob bezpečné spolupráce na obou stranách.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zanechte nám vzkaz, ozveme se Vám.

Děkujeme za Vaši zprávu, byla odeslána.
Vaši zprávu se nám nepodařilo odeslat, zkuste to prosím znovu.