Průvodce blockchainem s osobním přístupem

Komplexní služby v oblasti kryptoměn, blockchainu a tokenizace

Služby

Nabídka našich služeb

Bitcoinové a altcoinové poradenství

Poskytujeme rady a doporučení ohledně kryptoměn podle požadavků klienta. Poradíme Vám v otázkách od pořízení kryptoměn a bezpečného uchovávání až po správu portfolia. Zkoumáme nové možnosti využití různých měn a tokenů. Konzultace poskytujeme online nebo v Praze se standardní sazbou 500 EUR / 2 h. Přijímáme také platby v kryptoměnách. 

OTC nákup a prodej kryptoměn

Zařídíme pro Vás nákup nebo prodej kryptoměn. Při směnách ve výši nad 500 000 Kč provádíme nákup a prodej různých kryptoměn za smluvní poplatek od 1 % nad tržní cenu. U menších objemů doporučíme vhodné řešení.

Pomoc se založením a správou portfolia

Pomáháme klientům se založením peněženek, obchodováním na burzách apod. Umožňujeme jim zhodnocovat své prostředky za využití našich vlastních kanálů. Nabízíme možnost úschovy a správy prostředků, sdílíme s klienty svou investiční strategii, přičemž klient po celou dobu smluvního vztahu disponuje svými penězi a má konečné slovo v rozložení investice i výběru prostředků.

Fundamentální analýza na objednávku

Zvažujete větší investici do méně známé kryptoměny?  Naši experti pro Vás připraví fundamentální analýzu.

Odborné články a texty

Poskytujeme vyjádření do médií na téma kryptoměn (aktuální dění, analýzy, historie, principy apod.) a připravujeme odborné články (autorství i spoluautorství) o alternativních měnách nebo na ně poskytujeme review.

Přednášky a školení

Přednášíme a školíme o kryptoměnách z ekonomického i technického hlediska.Zajišťujeme rovněž specifické přednášky/workshopy podle požadavků klienta.

Bridging

Bridging umožňuje přenos tokenů z jednoho blockchainu do druhého. Oba blockchainy mohou mít různé protokoly, pravidla a modely správy, ale bridge poskytuje kompatibilní způsob bezpečné spolupráce na obou stranách.

Design tokenomiky

Denně vznikají nové a nové kryptoprojekty s vlastním tokenem a tokenomikou. Kvalitní tokenomika je podle nás klíčová a může rozhodnout o budoucím úspěchu nebo selhání projektu. Lidé si kupují tokeny, ne podíly na projektu jako u akcií. Proto poskytujeme poradenství při tvorbě tokenomiky u vašich projektů, při kterých používáme unikátní metody jako npř. SFC modelování.

V rámci projektu Blockgame DAO kolem sebe soustřeďujeme schopné lidi, kteří se věnují blockchainovým hrám – jednomu z perspektivních odvětví světa kryptoměn. Poskytujeme jim své technické zázemí a sdílíme s nimi své zkušenosti.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zanechte nám vzkaz, ozveme se Vám.

Děkujeme za Vaši zprávu, byla odeslána.
Vaši zprávu se nám nepodařilo odeslat, zkuste to prosím znovu.