• Facebook
  • Twitter
  • Čeština
×

FABA

FABA je první venture capital token s pozitivním přínosem pro náš život na Zemi. Umožňuje decentralizovaný hlasovací systém pro společný výběr investovaných projektů. Tradiční venture capitál trh transformujeme pomocí rychle rostoucího odvětví kryptoměn a DLT. Faba LTD je venture capital společnost, která investuje do zajímavých, profesionálně prověřených projektů a za to získává vlastnický minoritní podíl ve společnostech. S potřebným časovým horizontem se následně obchodní podíly společností prodávají.

Společná vize pomohla definovat cílové segmenty a trendy, které dnes mění svět a pozitivně přispívají našemu okolí: Foodtech, Biotech, Umělá inteligence, Robotika a další oblasti s vysokým inovačním potenciálem.

Investiční horizont je stanoven na 8 let. V tomto časovém období se budou prodávat společnosti a průběžně odměňovat držitelé FABA tokenu. Držitelé FABA tokenů mohou dlouhodobě tokeny vlastnit pro další investiční kola reinvestování.

Cílem Faba je stát se největší venture kapitálovou společností, která podporuje revoluční projekty s pozitivním dopadem na naše okolí.

Faba chce společně s držiteli tokenů v prvním kole investování podpořit maximálně 110 projektů s výhledem na počet 11-17 úspěšných projektů, které zhodnotí původní investici 10-30násobně. Token má hlasovací práva, držitel min. 2000 FABA má 1 hlas a může hodnotit nové startupy. Zohledňují se hlasy kladné i záporné.

Hodnota (FABA) tokenu v 1. ICO kole $1
Hodnota (FABA) tokenu v 2. ICO kole $1.3
Celkový počet tokenů 160M (FABA) tokenů
PRE ICO + ICO prodej 80M (FABA) tokenů
Investování do startupů $60.95M
Min. investiční částka $200 – 1. kolo, $1300 – 2. kolo
Počet projektů 110
Délka ICO 12 měsíců, 2 ICO kola
Pesimistická návratnost investice (ROI) 35 % p.a. (bez jednorožce*)
Optimistická návratnost investice (ROI) 138 % p.a. (vč. jednorožce*)
Prodej 110 startupů $0.172 – 0.672B
Hlasovací právo investora 2000 (FABA) = 1 hlas
Investiční horizont 1. kola 8 let
Kde hledáme startupy Evropa, USA, India
FABA LTD domicil Londýn, Velká Británie
* Společnost dosahující valuace $ 1B a více.

Faba se rozhodla transformovat tradiční venture capital do moderního systému blockchain, aby bylo investování přes FABA token dostupnější i pro neakreditované investory.

Cílem je přes ICO proces zapojit krypto komunitu, která pomůže získat z trhu více zajímavých nápadů a dále je pomůže realizovat a ovlivňovat svými hlasovacími právy.

Kde hledáme naše startupy?

California Silicon Valley je po desetiletí považováno za jedno z nejinovativnějších míst na světě. V blízkosti San Franciska jsou centrály internetových gigantů a počítačového světa jako Facebook, Google nebo Apple.

Indie je s 1,3 miliardy obyvatel, Indie je největší na světě po Spojených státech, Číně a Japonsku. Indie prožívá obrovský tržní a dynamický vývoj.

Česká Republika patří mezi nejvíce technologicky rozvinuté země v EU. Byly zde zrozeny úspěšné projekty jako AVG, AVAST a řada klíčových projektů v blockchainovém průmyslu.

Odměna bude distribuována v ETH do ETH peněženky držitelům FABA tokenů průběžně, jelikož se nemusí čekat na valnou hromadu společnosti, která umožňuje vyplácet odměny pouze jednou ročně.

Likvidita FABA tokenu, který bude zalistován na burze, je pro investory rychlejší a komfortnější, oproti obchodním podílům neveřejně obchodovatelných společností.

Držitelům FABA tokenů bude umožňeno sledování postupného vývoje startupů a hlasování v mobilní aplikaci.

Neváhejte nás kontaktovat

Ing. František Kudrna
f.kudrna@altlift.cz

Ing. Mgr. Jakub Jedlinský Ph.D.
j.jedlinsky@altlift.cz

Kontakt
Opište kód: captcha

Altlift s.r.o.

+420 725 241 781
info@altlift.cz

Korunní 2569/108
101 00 Praha 10 - Vinohrady

IČO: 28133544

Total market cap: $238015882509
Dominance: 64.48%
Copyright © 2018 AltLift.cz